1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Fanpage ne Facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aureli AK, 5 Janar 2018.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje. Kam nje fanpage ne fb me 12k problemi esht se nuk ka aktivitet. Reach max 300. A di ndonjeri ndonje menyre per te rritur aktivitetin.
   
 2. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Share neper grupe te huja postet me profile fake
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 3. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  1. Posto naj video qe osht n'trend edhe hyp reachi sadopak ( normal n'lidhje me audiencen qe e ki )
  2. Boost
   
  Aureli AK pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...