1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Fanpage me fansa te huaj.

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga BaDBoY-ALbania, 24 Nëntor 2014.

 1. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje ITSHQIP.

  Kerkoj te blej nje fanpage me fansa te huaj dhe te kete aktivitet te mire.

  Kush ka ndonje fanpage per te shitur me fansa te huaj dhe te kete aktivitet te mire le te me tregoj me poshte ose ne PM.

  Buxheti eshte 1000 euro.

  See ya
   

Shpërndaje faqen

Loading...