1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Fanpage Me aktivitet tmir

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga beharluu, 8 Korrik 2017.

 1. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  659
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje djem. po kaloj direkt ntem
  fanpage tmira me aktivitet tmir kush ka jo nja po sa ti ka npm deal live
   
 2. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. boyboy

  boyboy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  deri ne sa K i don ? kam 4 cop me 9.6k , 7.5k , 6 , 8 K super aktive cmimi 5o euro
   
 4. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  659
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  88
  200k 500k etj etj
   
 5. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
 6. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pm shoku e kom nja 12m reach 50k
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,457
  Pëlqimet:
  1,083
  Pikë nga trofetë:
  358
  Win 0.13 btc.
  Kur po don me mashtru te tjeret pse duhet te te besojme ne shitjen e fanpages ?
  [​IMG]
  SCAMMER.
  ;
  PS: Ai qe posedon bitcoin nuk eshte aq injorant si ty qe te ngateroje send me receive ;)
   
 8. muli_usa

  muli_usa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  106
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  veq sa e kom ble nuk e kom kqyr edhe un jom antar prej 2010 deri sot su dal kush mem than mashtrues po e kom ble prej do fmive me qmim te lir edhe se kom kqyr
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,457
  Pëlqimet:
  1,083
  Pikë nga trofetë:
  358
  Okej kerkoj ndjese nese vertet eshte keshtu dhe shpresoj qe ai postimi te fshihet :)
   
 10. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jam i interesuar me ble fanpage shqiptare nga fusha te ndryshme, pra fanpaget patjeter duhet me kan shqiptare dhe te kene 50k+ likes.
  Fanpaget preferohet me qene te pasterta pra jo te bera merge e te shtuara ilegalisht si dhe nuk duhet te kene limite ndrrim emri e kesi gjerash.

  Linkat e fanpageve, qmimin dhe ndonje screenshot mi dergoni ne pm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...