1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej FANPAGE Facebook 7K +

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga chuppacabra, 12 Janar 2018.

 1. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  Blej faqe (fanpage) t'vogel ska lidhje aktiviteti, por me kusht qe fansat te jene prej 7k deri 10k usa, si dhe te mos ket ndales per merge dhe ndrim te emrit. Faleminderit
   
 2. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  me 50k a tduhet
   
 3. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  43
  Me kontakto ne pm diskutojm me gjeresisht
   
  chuppacabra pëlqen postimin.
 4. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  shume osht care, faleminderit =))
   

Shpërndaje faqen

Loading...