1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Fanpage 440k+, Top Usa 132k, 1500euro

Tema tek 'Shitje' e hapur nga HeRBaR, 9 Prill 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  28
  Çmimi:

  1500
  Shes fanpage me 440k+ fansa ku 132k jane nga USA...

  Faqia eshte me kafshe dhe natyre...

  Çmimi 1500Euro

  Te interesuarit te kerkojne me shume info me mesazh privat.

  Flm
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  475
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Tkam shkrujt pm vlla.
   
 3. Adrian11

  Adrian11 Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  mco link pm
   
 4. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kontrolloni mesazhet private...

  Ju a kam derguar linkun aty
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,182
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  93
  Link pm
   
  HeRBaR pëlqen postimin.
 6. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kontrollo mesazhet

   
 7. Faton salihu

  Faton salihu Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pm nese se ke shit ala edhe linkun
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,175
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  183
  Npm
   
 9. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  28
  Admin, mund ta mbyllni temen ju lutem pasi eshte shitur si faqe.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...