1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Fanpage 42k, grup 7k, 9 profile nga 5k friends

Tema tek 'Shitje' e hapur nga gjevor, 12 Dhjetor 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Pershendetje, grupet e medhenj i kam shitur dhe nje fanpage. Me kane ngelur vetem keto:
  1 fanpage 42k 50 Euro
  1 grup 7k 90% USA 20 Euro
  9 profile 5k friends te perzier te huaj 9x6 54 Euro

  Nese dikush i mer te gjitha, mund ti marre per 90 Euro.
  Pagesa Western Union.
   
 2. Edmond 03

  Edmond 03 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Fanpage me 40k a asht me shqiptar apo te huaj
   
 3. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  a ben ndrrime sepse kam nje faqe me rreth 60k like por mo aktive me ndonje faqe me t vogel me pak me shum aktivitet?
   
 4. Agrondheklevis

  Agrondheklevis Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Une jam i interesuar. Mund të kumunikojmë ne facebook
   
  Uskana12 pëlqen postimin.
 5. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me shkruaj pm nse mundesh
   
  Agrondheklevis pëlqen postimin.
 6. Agrondheklevis

  Agrondheklevis Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Neser nese je paradite mund te kumunikojme ne fb, atje mi dergon qe ti shoh dhe diskutojne per hollesirat, ok!?
   
 7. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ok me shkruj pm neser kur te duash
   
 8. Agrondheklevis

  Agrondheklevis Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kerkoj ndjese po kete pm nuk po e kuptoj
   
 9. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me shkruj ne profil
   
 10. Derp

  Derp Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kontakt per fan pagin jam shum i interesum
   
 11. Edmond 03

  Edmond 03 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Sa po e shet fanpage me 42k po e marr meniher
   

Shpërndaje faqen

Loading...