1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Fanpage 41.300 like SuperAktive

Tema tek 'Shitje' e hapur nga agonn1, 23 Shtator 2019.

 1. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  500
  Shes kete fanpage
  E krijume prej zero rastsisht mka dhez
  Fansat e perzim ,
  Fanpage o lidhje me Military
  Nkete fanpage kurr nuk u perdor link ose skom apliku per kurgjo dmth krejt qka kom postu osht foto edhe vid .

  [​IMG]
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,788
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  83
  Ma dergo pm nese mundesh
   
  agonn1 pëlqen postimin.
 3. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,026
  Pëlqimet:
  253
  Pikë nga trofetë:
  163
  Vllai qe ki munsi ni scren nga i ka liket qfar shtete
   
  agonn1 pëlqen postimin.
 5. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  38
  Fansat e Perzim
   
 6. masss

  masss Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  vellau ma dergo linkun ne pm, te faqes
   

Shpërndaje faqen

Loading...