1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Fanpage 18k usa

Tema tek 'Shitje' e hapur nga KastriotKoti, 12 Shkurt 2019.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  50
 2. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  128
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  shoki amundet me ba me instant articles ose aka naj bllokim faqja
   
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pm tkom shkru
   
 4. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  128
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  28
  shoki emri amundet me ndrue
   
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po tkom shkrum qe emri asniher sju ka ndryshu
   
 6. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faqja u shit admina mundeni me mbyll temen faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...