1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Fanpage 163k + Ad break te gatshem per pune.

Tema tek 'Shitje' e hapur nga KastriotKoti, 12 Shkurt 2019.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  543
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  58
  Çmimi:

  600
  Shes fanpagen 163k fansat worldwide + Ad break i gatshum per pune vetem paymentin me editu
  Faqen e kom testu me Ad break edhe per gjdo video gjeneron 5-7$ n'varet prej videos sa dhez eCPM shkon 8-11$ per me shume info pm.
   
  colere977 pëlqen postimin.
 2. VerifiedUsers Overlay
  FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  183
  Ma dergo linkun npm foto fansat foto reach edhe qmimin
   
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  543
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  58
  PM i ke vlla.
   
 4. colere977

  colere977 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  jam shum i interesuar me kontakto ne PM !
   
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  543
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  58
  PM i ke.
   
 6. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  A bon mem dergu linkun
   
 7. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  543
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  58
  Faqja u shit moti vlla tema mundet mu mbyll.
   

Shpërndaje faqen

Loading...