1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

fan page te verifikume ne shitje?

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga ervis1, 9 Janar 2017.

 1. ervis1

  ervis1 Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  fan page te verifikume a shet dikush?
   
 2. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  96
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  33
  Veshtire me gjet fanpage te verifikume nuk shet askush :/
   
 3. ahysenaj

  ahysenaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shif njeher te money team albania grup ne facebook

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
 4. argjendim

  argjendim Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. ervis1

  ervis1 Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen

Loading...