1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Fan page profil dhe IG

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Elira, 8 Nëntor 2019.

 1. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shes profil fb te vjeter 10vite si dhe fanpage me foto femrave 6.1k si dhe instagram Fashion 6.7k shumic Usa. Pagesa w. union. pm kush don
   
 2. Gentiana Morina

  Gentiana Morina Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje jam e interesuar a me tregon qmimin ne dm ?
   
 3. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ta kam tregu
   
 4. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  A ka mundsi cmimin n pm?
   
 5. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kush do faqe jam duke shitur i ka 14.6k per me shume pm
   
 6. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Dergoma çmimin
   
 7. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nis cmimin
   
 8. Komandanti

  Komandanti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kush ka me shite .. faqe nuk ish kan keq me qite ndonje link dhe ndonje qmim te perafert ...na kish hy ne pune neve qe jemi te interesum ndoshta me ble

  Shnet,...
   
 9. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  fan page kush ka me shit pm folmi se pom duhet urgjentt
   

Shpërndaje faqen

Loading...