1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Famaime.com - Social Network System

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga FamaIme, 7 Prill 2019.

 1. FamaIme

  FamaIme Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kjo faqe është çelësi juaj për të marrë më shumë Fansa, ose për të fituar para !
  • Është e natyrshme, që sot, nuk mund të imagjinohet jeta e përditshme pa rrjete të ndryshme sociale.
  • Por, është shumë e rëndësishme që të prezantohet sa më mirë .
  • Mënyra më e mirë për rritjen e rrjeteve sociale është përdorimi i Famaime.com, i cili është falas dhe i shpejtë për promovime sociale.
  • Nëse keni nevojë për mijëra simpatizantë / ndjekës / abonues / pëlqime etj, atëherë jeni në vendin e duhur.
  • Identifikohu në llogarinë e juaj dhe fillo promovimin shoqëror absolutisht falas.
  • Famaime.com ju jep ndërfaqen e përdoruesit, mbështetjen më të mirë, metodat e pagesave të sigurta dhe rezultate më të mira.
  • Është shumë e rëndësishme të mos i jepni askujt Email dhe fjalëkalimin tuaj, të mos përdorni ndonjë softuer apo sistem automatizimi
   1. Ne gjithmonë ju paguajmë me kohë
   2. Ne ofrojmë qasje të plotë në statistika reale (ne nuk ju ofrojmë statistika të rreme)
   3. Kjo është faqja e parë e krijuar me këtë sistem
   4. Ne nuk i shesim ndjekësit, pëlqimet, miqtë, shikimet apo vizitat në internet
   5. Ne kurrë nuk dërgojmë postime ose përditësime të statusit nga ndonjë prej llogarive tuaja
   6. Ne kurrë nuk do ju kërkojmë fjalëkalimin tuaj për ndonjë nga llogaritë e rrjetit tuaj shoqëror
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  790
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  329
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me duket mua apo eshte SCAM Lol
   
 4. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ket pune kane kto, hapin nje Web (Faqe SCAM) e mbyllin pas nje jave hapin tjt...
  @FamaIme
  T pakten tregohuni me serioz si ne Web template ashtu edhe ne domain, securiy, etj.
   

Shpërndaje faqen

Loading...