1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Fakulteti i Mekatronikes

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ElionM, 24 Korrik 2014.

 1. ElionM

  ElionM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  prsh itshqip desha te pys nese dikush prej jush eshte ne kete fakultet qfar land ka dhe a osh i veshtir shum flm per mirkuptim
   
 2. drcoder

  drcoder Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  mesa di un esht e veshtir,ka te beje me robotat me sa di
   
 3. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ku jam une , studentet e mekatronikes studiojne bashke me studentet e inxhinierive te tjera. Ka shume lidhje me robotiken , automativet dhe elektroniken e se ardhmes :)
   
 4. ElionM

  ElionM Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  ne Fim je ti Fakulteti i inxhinjeris mekanike aje ne kete fakultet
  apo ne FIEK
   
 5. izet1

  izet1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Me sa pi k mund ta kapesh kete inxhinierin

  Nga piket e vjecme une Mund ta kapja per 20 pike.

  Nese ulen piket e inxhinierive mun ta kap edhe sivjet
   
 6. mikrotik

  mikrotik Anëtar Aktiv

  Postimet:
  272
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje une e kam pas kete drejtim ne shkoll te mesme , por nuk e kam vazhduar ne fakultet pershkak se ska pas , tash koka , Ky Drejtim Ka tbeje krysisht me Robotik , Informatika , Makinieria , Elektronika shkrihen bashk edhe prej ktyre trijav rrjedh Mekatronika .
  Ta bera nje spjegim te thjesht pasi qe e kam pas kete drejtim per Lende nuk e di qka munet me pas ne Fakultet .
  Te uroj Suksese
   
 7. drcoder

  drcoder Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  kto jan fakultete shum te veshtira dhe kerkojn specialist te mirfillt qe ti japin lendet,po ne shqipri nuk ka treg pune dhe nqs do te punosh jasht nuk mund te krahasohesh me kualifikimet e tyre qe kane studiuar jasht shqiperise.
   
 8. BaDBoY-ALbania

  BaDBoY-ALbania Anëtar Aktiv

  Postimet:
  280
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk jam ne Kosovë une.
   

Shpërndaje faqen

Loading...