1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

fakulteti i inxhinieris elektrike dhe komjuterike

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga fati95, 7 Shtator 2014.

 1. fati95

  fati95 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Të nderuar antar desha te pyes se qfar dini rreth ketij fakulteti te UP-s,e veqanerisht rreth 2 drejtimeve,atij te elektronikes dhe atij te kompjuterikes.Cili eshte me i pershtatshem per te gjetur pun,qka mesohet me detajisht ,cilat jan kushtet e fakultetit(kabinete,praktik etj),dhe cilin prej ketyre 2 drejtimeve ma kishit rekomanduar me teper se nuk po mund te vendos ,edhe pse kam edhe nje vit koh te mendoj kam deshire te njoftohem tani me teper. Faleminderit
   
 2. fati95

  fati95 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a ka pergjigjie
   

Shpërndaje faqen

Loading...