1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Fakulteti i Arkitekturës dhe Urbanistikës (FAU) Dini Gje Si mund te Konkurosh

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga izet.molla123r57, 14 Maj 2014.

 1. izet.molla123r57

  izet.molla123r57 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  e na thot pak se cfare i Pershendetje miq.
  Kush prej jush studion te Fakulteti i Arkitekturës dhe Urbanistikës (FAU)

  Nese dikush e ka fituar kete dege me konkurim mund te na thot pak se cfare i eshte nevojitur te studioj dhe ne ke perjudhe eshte paraqitur
   

Shpërndaje faqen

Loading...