1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Fakullteti i dizanjit grafik

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga lumi98, 24 Tetor 2015.

 1. lumi98

  lumi98 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Mas pari mfal nese e kom bo pytjen n'repart t'gabum o_O
  Si maturant pom pelqen dizanji grafik me studiu, a osht dikush tu e studiu ose qe e ka kry dizanjin grafik ne UP apo naj fakulltet privat.Qka bjen test pranues ,sa pranohen,a ma mir me shku te shtetit a privat dmth cili tjep mundsi ma te mira.A duhet me dit me vizatu btw (se lidhje skom).Ni pergjigje e mir edhe e qart kish bo shum mir.
  Faleminderit per mirkuptim:cool::cool:
   

Shpërndaje faqen

Loading...