1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Facebook.?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga p'laaY [B]'ooy'S, 17 Maj 2013.

 1. p'laaY [B]'ooy'S

  p'laaY [B]'ooy'S Anëtar Aktiv

  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendejte. : dua nje ndim te wogel nse egziston nje mnyr per me u kyq ne Facebook. se po ma lyp code qka te wjen ne tel po per fat keq hmm nr i telit osht nga kosova tash at nr se mban as kush.? nje mnyr tjerer te futem ne Fb edhe te shly at nr. krejt. a osht e munder ?? te me ndimoni.?
   
 2. p'laaY [B]'ooy'S

  p'laaY [B]'ooy'S Anëtar Aktiv

  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  ska pergjigje rreth ksja qka qka pyta > ju lutem ndiim?
   
 3. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ban edhe me numer te kosoves Vala-Monaco edhe Ipko-Slovenia
   
 4. avdushhyseni

  avdushhyseni Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8

  Jo i nderuar nuk ka menyr tjeter te futesh be Fb,nese kyqesh mundesh me fshi at nr,e sa per ndim ne ket rast veq telefoni te ndimoft....

  Pershendetjee...KLM
   
 5. sahitiE

  sahitiE Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kyqu n'fb me 1 pc qi t;hapet fb-ja pa e jep kodin,shko te account settings> security edhe te login approvals ja bon disable.
   

Shpërndaje faqen

Loading...