1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook, Whatsapp, IG Down ? Apo vetem une

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga clusterphys, 14 Prill 2019.

 1. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  a po keni ju probleme me facebook whatsapp apo instagram, me proxy po me hapet facebooku, mendova mos kam un problem vetem
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,460
  Pëlqimet:
  846
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese hapet mo proxy është problem i jote.
   
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  888
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
 4. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  329
  Pëlqimet:
  81
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe une kom problem
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,842
  Pëlqimet:
  240
  Pikë nga trofetë:
  83
  Down eshte
   
 6. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  455
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
  Edhe une kom problem !
   
 7. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  579
  Pëlqimet:
  100
  Pikë nga trofetë:
  73
 8. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  163
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  Down ishin edhe te une te gjitha sherbimet dhe app qe ofron Facebook.

  Pyetje jashte teme, nje faqe e cila ka qene shume aktive ne foto dhe video, ka 12ore qe ka zero reach ne cdo lloj postimi, a ka ndonje zgjidhje per ket problem??

  Faqia ska marr kurr ban, as copyright claim, asgje eshte e paster fare
   
 9. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  336
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Lexova diku qe ka rene DDoS ne kompanine e Vodafone?!
   
 10. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  579
  Pëlqimet:
  100
  Pikë nga trofetë:
  73
  Tani eshte ne rregull edhe fb edhe insta.
   
 11. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  579
  Pëlqimet:
  100
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe mua po ashtu me nje faqe para 3 ore e pata reach mire gjithqka n'rregull me faqen as ska pas naj vrejtje as kurgjo reach m'ra n0 qka po qes 1-2 like hiq mashum reach ka ra kejt inshallah hajr e rregullohet.
   
 12. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  163
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nga 2k likes dhe 1k komente tek postimi i parafundit, tek postimi i rradhe 3like e kurrgjo tjeter mo... Nga tgjitha faqet qe kam, 3 mjan bo kshu me zero reach... Ne tnjejten kohe... Shume cudi, In Sha Allah po rregullohet
   
 13. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  579
  Pëlqimet:
  100
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mua per momentin te 1 faqe mu bo kshtu po shpresoj qe ka mu kfjell inshallah.
   
 14. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  163
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hajt In Sha Allah
  A tka ndodh her tjeter??

  Me dike qe fola, me tha qe atit i kishte ndodh dhe zgjaste 7 deri ne 14 dite problemi pastaj u rregullonte prap vet
   
 15. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Dhe une e kam te njejtin problem me nje faqe kurse me faqet tjera jam ne rregull, po shpresoj qe ka me u rregullu. Nese keni ndonje info mos hezitoni me nda ne kete tem.
   

Shpërndaje faqen

Loading...