1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Facebook report

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga Zeshkani200, 2 Qershor 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  312
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Last edited: 2 Qershor 2019
 2. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
  Personi ne fjale mundet me raportu vet kete account.Perderisa ne nuk e dim arsyen, nuk mundemi veq me bo report.
   
 3. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  312
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Personi ne fjal eshte femern nuk hin ne ket forum arsyen lexo nuk kan qasne ne ket fb u nda nga burr u martu me tjeter nuk don me ju shfaq foto me ne fb
   
 4. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
  Ti e paske kuptu ne thelb qata qka deshta me thane.:astonished:

  I thu ti ksaj zonjes, le te raporton ajo vet me arsyetim se ka tjeter account, le ti dergon te dhenat e saj(mjet identifikimi).100% i mbyllet !
   
 5. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  312
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  O shoq nuk merret kjo me. Internet e kam. Te aferm dergoma linkun ku me raportu ose banja. Nje report se sen nuk gjan
   
 6. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
 7. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  312
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  O shoq ktu duhet se paki 30 raportim me i ban report jo me 1
   
 8. Blerton

  Blerton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  43
  Facebook nuk funksionon me numer te reports.Mjafton nje report me kane, nese eshte per me u fshi, e fshijn.Masi po ki qef, po ta heki marakin.Po e boj une me do shoke t'mi.
   
  @science pëlqen postimin.
 9. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  312
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me raporte eshte shoq sa ma shum ma mir 20 ose 30 minimumi
   
 10. Zeshkani200

  Zeshkani200 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  312
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Tema mun te mbyllet
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...