1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook reach 0 te gjitha postimet

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga shqipbook, 2 Maj 2019.

 1. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje
  ka 2 jave qe kam problem me reach, 0 kam ne postime
  di ndonjeri ndonje metod ose ndonje zgjidhje per kete ?
  faleminderit :)
   
 2. IamEnis

  IamEnis Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  Fshije te gjitha postimet qe i ke bo me link dmth, edhe prit se ta ka zan ndonje link copyright..
   
  shqipbook pëlqen postimin.
 3. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prit vlla, dhe kur te postojsh foto mos.posto me shkrim lart por shkrimi te jete mbrenda ne foto, fajlet, lol, like, share, tag kujdes mos i perdor..dhe linkun mos e perserit dy her pra vetem link te ri poston edhe pastah prap te ri jo ate qe e ke postu me heret se te kap spam dhe 0 reach.. 1 jave asgje mos posto ne faqe as foto as asgje..dhe te kthehet..
   
  Nickmd, IamEnis dhe shqipbook pëlqejnë postimin.
 4. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  ne regull vla faleminderit per pergjigjen do e provoj :)
   
 5. Nickmd

  Nickmd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  Mu mu kthy pas 4 dite, 7 dit punoj mir sot prap 0 reach. nuk postoj as linqe as clickbait
   
 6. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  edhe mu qashtu pardje mir dje dhe sot prap njesoj 0 :/
   
 7. Nickmd

  Nickmd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  33
  Shpresoj qe osht naj bug, per shkak se ska kurfar postimi me clickbait as linka as kurgjo copyright.
   
  shqipbook pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...