1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

facebook pyetja? ?? ?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga kastiot, 6 Shkurt 2019.

 1. kastiot

  kastiot Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje
  A mundet ne facebook ata qe nuk i ke friends te mos shkruajn mesazh ,nese e dini a mund te me tregoni??
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po duhet me ndryshu datlindjen me bo qe je -14 vjet edhe automatikisht heket opcioni per me t'dergu msg normal per veq atyre qe tkan friends, tjeter opcion qe ka nuk di.
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 3. kastiot

  kastiot Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  falimderit jo mendova a ka qeter opcion
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  698
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  58
  kur e ndryshon datlindjen -14 vjeq, me desht me ta blooku dikush ta bllokon ma leht llogarine(duhet me dit kete)
   
 5. kastiot

  kastiot Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  tjeter menyr nuk ka
   
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  698
  Pëlqimet:
  90
  Pikë nga trofetë:
  58
  sbesoj
   
 7. kastiot

  kastiot Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Falimderit
   
 8. -K-M-

  -K-M- Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nese te shkrun dikush qe nuk e ke friends ai nuk vjen inbox..
  Nuk ka mundesi tjeter.
   

Shpërndaje faqen

Loading...