1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook public profile

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga bthaci, 26 Prill 2020.

 1. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje te gjithe!
  Un kam nje profil ne facebook dhe kam shum kerkesa dhe neqofse un i pranoj ato, fb ma bllokon profilin. Si mundem ta bej profilin public qe tme bejn follow? Se nuk me ka ra ndonjehere puna me e bo profil public nfb prandaj.
   

Shpërndaje faqen

Loading...