1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Facebook Promotion

Tema tek 'Problemet e zgjidhura' e hapur nga arditkrasniqi, 22 Shtator 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. arditkrasniqi

  arditkrasniqi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,

  Kam 1 pyetje per kete facebook promotion

  neqoftese e bej 1 reklam per kompanin teme, psh qmimin e zgjedhu 10euro
  tash sa dit rrin kjo reklama a eshte ditore 10euro apo javore?
  mund te me sqaroni pak
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,260
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  93
  minimumi ditor osht 1 euro tash eki aty kalendarin te zgjedhesh a deshiron 10 euiro 1 dit apo 10 dit
   
 3. arditkrasniqi

  arditkrasniqi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  207
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ffaleminderit e kuptova.

  mbyllet
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...