1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Facebook profil qe ska problem me ADS

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Anakondd, 31 Korrik 2020.

 1. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  387
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje,jam i interesum me ble profil te Facebook qe e ka te verifikume profilin dhe qe e ka te aktivizume reklamat,kush ka le te shkruaj ne inbox
   
 2. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Krejt profilat e kan te aktivizume adsin. Perpos atyre te cilet e kan pas aktivizume dhe kan marr disabled. Nuk ka profile qe ska ads manager.
   
 3. Anakondd

  Anakondd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  387
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  po amo po du profil qe e ka te aktivizume jo ato profila qe e kan Disable Ads,nese ka dikush me shit profil te verifikum le te lajmrohet jam i interesum me ble
   

Shpërndaje faqen

Loading...