1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Facebook post foto dhe video

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Meet, 8 Shtator 2017.

 1. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jom ka du me bo ni album me do foto edhe ni video mrena ama nuk po muj me bo si po e selektoj videon masnej kur po du me shtu foto spo mlen qysh osht mnyra qe muna me kry pun..
   
 2. Get up

  Get up Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Posto nga telefoni munesh me bo
   
 3. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Prej telit spo mbon
   
 4. Get up

  Get up Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  nese e ki iphone se un nga iphone kom provu mka bo i kom selektu me video e photo
   

Shpërndaje faqen

Loading...