1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook po mi fshin linkat qe pi boj share

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RexhepS, 23 Gusht 2016.

 1. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje te gjithve
  kur po boj share ne fb me at metoden me bo linkun si foto po mi fshin gjith linkat
  mi fshike dhe me heret por perdorsha bit.ly e tjera i shkrutojsha dhe mbojke
  po tash spo bon hiq ndoshta qe ka bo update facebook
  dhe deshta mju pyet se a e ka najkush ket problem dhe a e din zgjidhjen ?
  Faleminderit
   
 2. endritsada

  endritsada Anëtar Aktiv

  Postimet:
  208
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  53
  valla vllaqko edhe mu um ka myt a pi ndrroj domainat,pi shkurtoj linka po kot eshte n sekonda po mi fshin sdi qka u ba kshtu :(
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  un sod e pash se sjom kon ksejde qe nja 2 jav e kishin dhi krejt tybe
  nashta edhe scripti osht i vjeter veq na myten kejt
   
 4. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  po eshte e vertete , postoj tek grupi im dhe postimet fshihen automatikisht ! Nuk e di pse
   
 5. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  28
  Postoni ne fanpage-faqe, prej fanpage boni share ne grup(including real post) edhe linkat te rrin ne grup derisa fb ta bon unpubish faqen :p
   
  RexhepS dhe endritsada pëlqejnë postimin.
 6. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ve bast qe postet jan me femra gjysem lakuriq?
   
  endritsada pëlqen postimin.
 7. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  540
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  58
  edhe mua po mi fshin :/ ...
   
 8. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  jo me gjysem po krejt amo osht puna qe kom provu edhe me foto kshtu amo scripti vjeter e qaty o puna
   
 9. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Faleminderit shum bro ta di per nder se kjo metod po funskionojka
   
 10. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mos ta nin plak, veq ishalla t'hec mir
   
  RexhepS dhe endritsada pëlqejnë postimin.
 11. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  edhe mu po mi fshinn ska as nejj faqe qe po muj me bo share as nje website as senn ..
   
 12. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  192
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qele ni faqe t're me ni fb t'ri. Me at fb e ri posto ne faqe me kta fb tjert boni share prej faqes ne grup
   
 13. endritsada

  endritsada Anëtar Aktiv

  Postimet:
  208
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  53
  flm vllaqko edhe mu osht ka m bon ajo metod :)
   
 14. ikon93

  ikon93 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje , e kom webin me wordpress , kom apliku per adsense e kam mar ket pergjigje :

  Qka duhet ndryshuar ?

  Statusi AdSense aplikimit

  Faleminderit për interesimin tuaj në Google AdSense. Ne e kemi shqyrtuar kërkesën tuaj, ne për fat të keq nuk mund të pranojë në këtë kohë, programin e Google AdSense.
  Ne nuk e miratojnë kërkesën tuaj për arsyet e renditura më poshtë.
  Vendi nuk është në përputhje me politikat e Google: Ne nuk jemi aktualisht në gjendje te pranoje aplikimin tend AdSense, sepse ky vend nuk është në përputhje me Google AdSense apo të ndjekë politikat udhëzimet e programit të cilësisë webmaster. Qëllimi ynë është që të sigurojë reklamuesit faqet tona me përmbajtje të pasur dhe kuptimplotë të cilat marrin trafikut të lirë dhe mundësojnë reklama në shënjestër shumë të paraqiten për përdoruesit. Ne besojmë se vendi aktualisht nuk plotësojnë këto kushte.

  me anë të rekomandimeve shoqëruese, ju mund të përmirësuar përvojën e përdoruesit tuaj 'dhe i plotëson kushtet e AdSense:

  Është e rëndësishme që reklama Google në faqet duket për të ofruar vlera të rëndësishme për përdoruesit. Si botues, ju duhet të sigurojë përmbajtje unike dhe të rëndësishme që i jep përdoruesit një arsye për të vizituar faqen tuaj.
  A nuk e vënë reklama në faqet auto-generated apo faqet me përmbajtje origjinale është i ulët apo jo ku përmbajtja origjinale është në të gjitha.
  Site juaj duhet gjithashtu të sigurojë një përvojë të mirë të përdoruesit përmes navigacion qartë dhe organizim. Atëherë përdoruesit mund të lëvizin lehtësisht nga faqja në faqe dhe për të gjetur atë që po kërkoni.
  ---------------------
  Për më shumë informacion dhe këshilla për plotësimin e kërkesës është në këtë artikull ndihmë.
  Nëse ju doni për të rinovuar aplikimin dhe për të dërguar atë përsëri, google.fi/adsense-sivustossa vizitoni dhe do të nënshkruajë në përdorimin e aplikimit duke përdorur adresën tuaj e-mail dhe fjalëkalimin. Specialistët tanë do të shqyrtojë llogarinë tuaj për përputhje me politikat tona programore. Kjo është arsyeja pse ju do të dëshironi të bëni të sigurtë që të gjitha problemet e mësipërme janë zgjidhur para se të riparaqiten.
  Një listë e plotë e termave AdSense dhe kushtet në politikat programore AdSense, AdSense Termat dhe Kushtet.
  Për më shumë informacion, vizitoni Qendrën e Ndihmës ose duke kërkuar në grupet e diskutimit AdSense Ndihmë, ku botuesit komunitetit për të ndarë informacion mbi praktikat më të mira AdSense. Gjithashtu Përfaqësuesit e Google AdSense marrin pjesë në diskutime.
   
 15. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  e kom provu edhe ktoo po prap pi fshin .
   
 16. Roshi Jam

  Roshi Jam Anëtar Aktiv

  Postimet:
  319
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  Provoni njehere link2fb.com nuk e kap fb kete menyre dhe gjeja me e mire qe e ruan referimin nga fb .....Shpresoj tju beje pune
   

Shpërndaje faqen

Loading...