1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Facebook Password

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga Pjeter.B, 22 Qershor 2017.

 1. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  180
  Pikë nga trofetë:
  43
  Pershendejte, si ka mundsi po logohna ne facebook me 2,3 passworda

  Shembull passwordi Baze eshte
  Itshqip321
  Kurse une po logohna edhe me
  Itshqip321q
  Itshqip321w
  Etj..

  Provone dikush e kallxomni nese muni a pju bo edhe juve?
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,617
  Pëlqimet:
  604
  Pikë nga trofetë:
  243
  JO


  *edit*

  PO
  me 1 char+ funksionon por me 2+ jo
   
  Last edited: 22 Qershor 2017
 3. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  232
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po po edhe te un njejt.
   
 4. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  843
  Pëlqimet:
  362
  Pikë nga trofetë:
  133
  Hah edhe te un po ndodh kjo !.WTF.!
   
 5. dr.linux

  dr.linux Anëtar Aktiv

  Postimet:
  499
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  18
  edhe te un funksionoj ja shtova njehere nje numer ne fund pastaj nje shkronje me teper ne dy rastet funksionoj.
   
 6. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,575
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  1000 % po bajke
   
 7. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,006
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  93
  Provoni edhe me Lower ose Upper case, prap punon :p Edhe mix lower me upper punon, lexova diku qe e kishte shtuar FB kete opsion sepse zakonisht tastierat e telefonave e bejne shkronjen e pare uppercase...
   
 8. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  1,999
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  83
  edhe te une , por kjo osht vetem sistemi Cache nga vet browseri .
  Provone me nje browser tjeter dhe nuk ben ,
   
 9. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  232
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  53
  me kon nCache ather futja palidhje passwordin nuk tbon :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...