1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Facebook pages ne shitje me follow te huaj

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Florenc S., 7 Shtator 2022.

 1. Florenc S.

  Florenc S. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  33
  Çmimi:

  500Euro
  Shes faqe Facebook me ndjekes te huaj mix.
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  655
  Pëlqimet:
  131
  Pikë nga trofetë:
  73
  A mundesh me na dergu link edhe insights, qfar niche ka faqja?
   
  Florenc S. pëlqen postimin.
 3. bilallizzz

  bilallizzz Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  8
  link

  un tta blej shok
   
  Last edited by a moderator: 6 Tetor 2022

Shpërndaje faqen

Loading...