1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook Page Quality

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga orani, 19 Qershor 2019.

 1. orani

  orani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje, kam nje fb page dhe kam marr dy raporte njerin para 4 muajsh dhe nje muaj me heret deshta tju pys nese keto raporte skadojn apo gjithmon qendrojn dhe pas sa kohe nese nuk marr ndonje raport qualiteti faqes kalon ne green.
  Faliminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...