1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook Page Promotion Te Bllokuar

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga HardWorker, 25 Nëntor 2021.

 1. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  197
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje, Kam nje Facebook Page dhe me eshte bllokuar te bej reklamim me pages, dmth Promotion te postit me eshte bllokuar, nuk mundem me te bej promotion, kerkoj ndihm prej antareve te me ndihmojn, dhe per kete gje do te paguaj qe ta rregulloj
   

Shpërndaje faqen

Loading...