1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

facebook page boost unavailable

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Rafet Maxhuni, 30 Maj 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  633
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  Si me ja hjek unaviable nje faqes qe po ma qet spo muna me ba boost
   
 2. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  476
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  53
  Hap fb te ri dhe boj boost !
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  633
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  po mir a muna me qel ne te njejten faqe me ba boost veq me ja ndrru adminin ?
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 4. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  476
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  53
  Hap nje fb te ri boje adm tek faqja jote edhe shiko a tbon boost tk fbja e re qe ke hap a jo :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...