1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Facebook owner page problem

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga erjoni1, 7 Korrik 2019.

 1. erjoni1

  erjoni1 Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,
  kame nje problem gjate transferimit te facebook bussiness page nga nje account ne tjetrin por nuk me lejon

  errori eshte ne kete foto https://ibb.co/7v64wMZ
   
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  600
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ne fakt ky nuk eshte nje problem mirpo eshte nje qeshtje sigurie ku personi qe don me vendos ate llogari duhet te jet admin ne faqe me shum se 7 dit qe do te thot prit nja 7 dit masnej bone transfer
   
  @science pëlqen postimin.
 3. erjoni1

  erjoni1 Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm per pergjige, shpresoj
   

Shpërndaje faqen

Loading...