1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook Open Groups (Shqip)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ose.al, 10 Janar 2019.

Tags:
 1. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje,

  ka ndonje menyre per te gjetur grupet me te medhaja me Shqiptar ne Facebook ku mund te postohet lirisht?

  Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...