1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Facebook old Profile.

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga rockstar, 8 Qershor 2018.

 1. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  308
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetije forumas, blej facebook profil te vjetra sa te keni viti duhet te jete ne mes 2010 - 2015. Per me shum me kontaktoni ne pm.

  Faliminderit.
   
 2. Ardditt

  Ardditt Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  sa copa i blen edhe ka sa E profilat ?
   
 3. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  sa cmimi?
   
 4. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  2008 njo
   
 5. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  sa cmimi?
   
 6. senti

  senti Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  13
  jam kurioz te di cfar te duhen ? dhe cmimin thuaje
   
  Artin J. pëlqen postimin.
 7. 01kujtimi01

  01kujtimi01 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  183
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  28
  tkam shkrujt pm
   
 8. n.hasani

  n.hasani Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Un shes profile nga 2005 deri 2016 old
   

Shpërndaje faqen

Loading...