1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook merge page ?

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga F.Ndrecaj, 6 Maj 2020.

 1. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje,

  desha t'ju pyes , dua te bej merge dy faqet e mia , njera ka 5k like dhe njera ka 900like, kur hy te bej merge te gjitha faqet me shfaqen ajo me 900 like jo, si mund ta rregulloj apo ku qendron problemi?
   
 2. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  68
  a ka ndonje ndihme ?
   
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  594
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shiko mos ke mar ndonje restrict te ajo faqja 900 like vlla edhe nuk te shfaqet per merge deri sa te heket restrict n'varet per sa ta kan bo 1 jav 1 muj.
   
  F.Ndrecaj pëlqen postimin.
 4. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  68
  Faleminderit Kastriot paskam pasur nje restrict per advertise gabimisht ku i bera nje request per review dhe u rregullua tani me shfaqet ne dropdown, faleminderit shum. Tema mund te mbyllet.
   
 5. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  68
  Tani kam nje problem tjeter,
  These Pages can't be merged because there is already a pending request to merge ********. You must wait for this request to be resolved before trying again.

  faktikisht un nuk kam ber ndonje request per merge , ku mund te shikoj kete request ? apo a ka ndonje metod per me rregullu pasi qe nuk mirem shum me faqe por me duhet per biznesin tim
   

Shpërndaje faqen

Loading...