1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Facebook Merge Page

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Black Windows, 11 Janar 2016.

 1. Black Windows

  Black Windows Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje Cuna, Doja te bashkoja keto faqe ne nje por nuk funksionon di ndokush perse !?

  Emerat e faqeve jan te njejtja por nuk bashkohen !


  [​IMG]
   
 2. Marseli

  Marseli Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  ke bashku shum faqe si person me fb tat
   
 3. Black Windows

  Black Windows Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  kam bere admin nje tjeter sa duet te pres tani !??

  P.s: Ne njeren faqe ka qen admin me pare , kete tjetren e bera sot por kur dua te bej mere (nuk i del kjo faqja e re)
   
 4. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  Duhet te presesh nje jave
   
 5. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  esht me limit 1 faqe mund tbehet merge 7 ose 8 her nuk e di sigurt.
   

Shpërndaje faqen

Loading...