1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Facebook ka probleme serioze

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga -K-M-, 14 Mars 2019.

 1. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Krejt boten eshte situat "alarmante" pasi qe edhe miliona euro e biznese jan te lidhur me Fb insta dhe gjithashtu whats up..

  Fb ka probleme ne cdo aspekt..
  A eshte duke i ndodhur edhe ndokujt naj problem me llogari e tij ne fb insta dhe whats up?
   
 2. pumma

  pumma Anëtar i Njohur

  Postimet:
  588
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  Eshte nje sulm ne te gjithe boten

  Code:
  https://www.cnbc.com/2019/03/13/facebook-suffers-outage-related-to-core-whatsapp-and-instagram.html
   
 3. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
  Nuk e di nese e keni ndegju emisonin Prite te gjelbren ne RTV21, m'pelqej ni fjal e Robit tha ma panik bajn shqiptart kur t'kan probleme rrjetet sociale se sa mju ndodh diqka serioze n'jeten e perditshme.
   
  Blerim R., Alkeo, @science dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 4. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk funksionon DDos per fb google e disa website tjer.
  Mfal po ti ja ke bo sikur me shku xhami edhe me than ketu bre burra veq per Allah po u folka.
  Edhe ktu jemi ne forum teknologjia dhe ketu postojm lajme te reja pytje dhe hapim tema sa i perket internetit dhe teknologjis pergjithesi.

  Nuk eshte qe kam bo panik, thjesht krijova tem per kete sepse te flasesh per Facebook nuk do te thot te flasesh per rrjete sociale po do te thot te flasesh per nje kompani qe eshte ma e fuqishme se dhjetra shtete. Gjithashtu une gjeneroj para nga FB qe ai Robi ne rtv21 si ka pa me sy. Nejse
   
  HeRBaR pëlqen postimin.
 5. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ka njerez qe nxjerrin buken e gojes dhe mbajne familjen me mediat sociale, dhe eshte normale te kesh edhe panik ne raste te caktuara.

  Eshte njesoj sikur te jesh i punesuar diku dhe tkesh probleme me shefin, ose te te pushojne nga puna.

  Shume njerez kujtojne se media sociale është argëtim, por per nje pjese te vogel qe din ta perdorin, eshte ambjent pune e vec argetim qe nuk eshte.
   
  Albozr pëlqen postimin.
 6. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me eshte bere facebooku personal disable reporti duket serioz a di ndonje se a ka mundesi te kthehet esht mjaft me rendesi nese duhet edhe paguaj
   
 7. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  220
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  38
  O plako nuk nxjerr buken e gojes,
  Une fitoj deri ne 800€ ne dite nga FB! Po duhet tpasur kujdes vlla se ketu hyjn shum femij edhe te replikojn.
   
  HeRBaR pëlqen postimin.
 8. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  38
  E je tu pas probleme me reach vlla?? Se mu mka ra reach ke tgjitha faqet 95% e spo ngrihet me....

  A ke problem flasim nja 5min ne privat nese ke kohe dhe mundesi
   
 9. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  788
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  me sheno ne pm
   
  Uskana12 pëlqen postimin.
 10. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  A e keni pending hala te payment ju qe punoni me instant ?
   
 11. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Po ende Pending osht tek un punoj me Ad breaks po besoj qe sonte do t'behen completed.
   
  NANO pëlqen postimin.
 12. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pagesat jen bo Paid vlla
   
 13. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po vlla i pash dje , faleminderit shume !
   

Shpërndaje faqen

Loading...