1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Facebook instant article ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga H!TM3N., 11 Qershor 2017.

 1. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  Djema kush munet mema dergu naj video se qysh aplkohet ne instant prej A-ZH pra qe perfshin qdo detaj ju flm
   
 2. Best Answer:
  Post #2 by visi1234567890, 11 Qershor 2017
 3. visi1234567890

  visi1234567890 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  23
  Best Answer
   
  H!TM3N. pëlqen postimin.
 4. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  thanks man
   
  visi1234567890 pëlqen postimin.
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Vetem per mobile po ben por edhe per web nuk po dim ta rregullojm
   
 6. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  a esht me web ajo qe del ne footer tek klan kosova ?
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
 8. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  man e rregullova krejt postet mu kan transformu ne instant article, mirpo problemi osht se ads spo dalin
   
 9. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  A e ke lidh me network audience te Facebook?
   
 10. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  po vlla e kam rregullu krejt flm
   
  p3n7357 pëlqen postimin.
 11. Test11

  Test11 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A kishe mujt me m'ndihmu pak me ma sqaru qysh funksionon kjo instant articles??
   
 12. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  kush sdin me apliku instant ose naj problem folnum ib kurse per web reklamen ende skom mujt me gjet kurse aplikimi aprovimi kto gjera lajmronu lirisht
   
 13. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,809
  Pëlqimet:
  230
  Pikë nga trofetë:
  83
  Web hala nuk gjete metoden ...
   

Shpërndaje faqen

Loading...