1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Facebook In-Stream Ads problem

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga OmeRfrom02, 26 Qershor 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antaret e ITShqip kam nje faqe e me eshte pranuar ne FB
  In-Stream Ads por nuk fillojn earnings sepse country e kam Kosove dhe per momentin nuk po funksionojke ne Kosove a ka naj mundesi qe me nderru shtetin dhe me fillu me pagesa.
   

Shpërndaje faqen

Loading...