1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Facebook (Hacku Fanpage)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga funky_fresh, 12 Qershor 2018.

 1. funky_fresh

  funky_fresh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  205
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hacked by infamous hacker: Allah
   
  udqcompany pëlqen postimin.
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,203
  Pëlqimet:
  226
  Pikë nga trofetë:
  93
  si ta hackuan ke hyr ndonje phishing apo diqka tjeter ? eke mundsin per hacked page me raportu
   
 4. funky_fresh

  funky_fresh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Njerit antar ja kane hackur Profilin qe ka qene Admin :) Dhe na kane larguar te gjithve!

  e vetmja mundesi..
   
 5. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  825
  Pëlqimet:
  204
  Pikë nga trofetë:
  78

Shpërndaje faqen

Loading...