1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Facebook Groups

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Vaalmir1, 30 Korrik 2021.

 1. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje

  Blej Grupe ne facebook fansat duhet te jen shumica USA UK etj

  Niche ska fort problem veq te jen aktiv
   
 2. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  53
  Une kam grup me 45k 93% jan USA shum o Aktive, nese je i interesum ta dergoj linkun ne DM
   
  Vaalmir1 pëlqen postimin.
 3. Florenc S.

  Florenc S. Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sa e shet?
   
 4. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  dergoma vlla
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,270
  Pëlqimet:
  246
  Pikë nga trofetë:
  93
  cmimi ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...