1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook Fanpage

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AgonAmiga, 2 Tetor 2020.

 1. AgonAmiga

  AgonAmiga Anëtar Aktiv

  Postimet:
  105
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje djem , facebook ka qu kerkes per me verifiku lokacionin Per shkak faqes me high potencial reach , i ka afer 1 muj qe po mundohna ntona menyrat po facebook spo ma konfirmon lokacionin , krejt hapat po i kryj edhe prap po thot we were not able to confirm your location ,edhe nuk po muj me postu ne faqe . A dini naj zgjidhje a i ka ndodh dikujt kshtu. Faleminderit
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,215
  Pëlqimet:
  299
  Pikë nga trofetë:
  163
  Mu mka ndodh kshtu n disa faqe , ne faqet te cilat kam kap reach milionsh krejt organic ma kan shfaq kete njoftim edhe mi kan blloku gjitha ato faqe ,
   
 3. AgonAmiga

  AgonAmiga Anëtar Aktiv

  Postimet:
  105
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mu smi kan blloku veq pom kerkojn me verifiku lokacionin nprofil per me mujt me postu si faqe
   
 4. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ke provu me verifiku prej telefonit?
   
 5. AgonAmiga

  AgonAmiga Anëtar Aktiv

  Postimet:
  105
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Poo
   

Shpërndaje faqen

Loading...