1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Facebook fanpage... , a eshte e vertete ?

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga @Alvi, 26 Janar 2018.

 1. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Pershendetje Itshqip
  Kur hap newsfeed me del ky posti si te foto e linkut https://imgur.com/a/gjq5X
  A eshte e vertete qe ato 30$ promocion jane free sepse me kerkon paypal ose te dhenat e kartes se kreditit.
  Pasi te fus te dhenat e mesiperme a mi terheq leket pasi te bej here tjeter promo.
   
 2. Best Answer:
  Post #11 by Gevio, 27 Janar 2018
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,190
  Pëlqimet:
  730
  Pikë nga trofetë:
  343
  aty nuk tregon se jane free, por me 30 E mund ta shikojne deri ne 48k persona.
   
 4. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  OK kjo , e kam cu gabim ket foto po me ka dal disa her qe ta bej boost free , per ato raste po pyes
   
 5. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ncuk Boost free asniher nuk del ne facebook ! ;)
   
 6. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nuk osht e vertet kjo qe po thu , fb jep boost free , mu mka dhon edhe e kom bo boost faqen !
   
 7. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  http://prntscr.com/i66ckz
  [​IMG]
   
 8. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  ? link se nuk del foto
   
 9. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
 10. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
 11. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
 12. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Best Answer
  Kur FB te ofron kupon $30, mund ta marresh kete kupon. Duhet te vendosesh PP ose CC per arsye verifikimi, pastaj i perdor keto $30 dhe kur te mbarojne do te marrin lek nga karta. Nese te jep kupon pa merak, nuk do ti humbesh ato $30 ;)
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 13. eXpO

  eXpO Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Boost free del dhe funksionin , kam kaluar une 15$ free dhe bera boost nje video dhe kapi 30k views, vendos paypal dhe te del opaioni qe me kalu free credit ose paypal balance.
   

Shpërndaje faqen

Loading...