1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje facebook disabled , Page unpublish

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Amiri778, 12 Tetor 2019.

 1. Amiri778

  Amiri778 Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  ma kan ba unpublish faqen para 1 jave , kam qu appeal e dje me kan ba fb disabled , e nket faqe e kam pas tlidht me ad breaks dhe jan paret aty per muajn shtator , me tjeter fb jom veq editor spo muj i shoh tash paret ma , e nuk pe di a mi qojn paret tash a jo ?

  a u provu kush kshtu ?
   
 2. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  Leon Haziri pëlqen postimin.
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,765
  Pëlqimet:
  213
  Pikë nga trofetë:
  83
  Paret i mer pa gajle ri, e per faqe s`je i vetem ket jav nuk ka lan faqe pa e mbyll, raci shqiptari ku te hyn gjith talentin qe e kan e shfrytezojn ne hajni dhe ne dredhina dhe ja tash.. vitin qe shkoj shqiptart dolen ne top lajme me Native Americans, sivjet dolen me Policet Amerikan me fake news dhe ja tash perskaj drurit te thate digjet dhe i njomi.
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,003
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  143
  Sic po shifet krejtve ja kan bo unpublish faqet , edhe ni shokut tim 2 faqe nga 100k , viti 2019 eshte vit i nemur per krejt ata qka punojn online.
   
 5. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  636
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  Sinqerisht do eleminoj gjdo gjurm nga ballkani se po ja shohim sherrin shqiptarve .
  krejt faqe unpublish pa arsye
   

Shpërndaje faqen

Loading...