1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook Disabled, a kthen kush? Eshte Fb personal i imi.

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga emimer, 7 Tetor 2019.

 1. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Facebook Disabled, a kthen kush? Eshte Fb personal i imi.
   
 2. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,793
  Pëlqimet:
  218
  Pikë nga trofetë:
  83
  A ka kush qe mun kthen fb disable
   

Shpërndaje faqen

Loading...