1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Facebook bllokon damain

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga profesori, 24 Maj 2020.

 1. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qysh ka munsi fcn me blloku domain kurr pa e bo share , a pernime fcb o ka bon hajgare me neve Shqiptaret , qka me bo n ket aspekt pos me ju shkru supporit
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  Me ka ndodh edhe mu njejt, kurr pa postu me ka fut ne block list domain, un nuk kam provu me ju shkru e kam len krejt ate domain
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,147
  Pëlqimet:
  713
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mos ai domain ka patur ndonje histori?
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,757
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  83
  Jo, nga zerro ishte nuk ka qen i perdorur ndonjehere
   
 5. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  292
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Domaini ska pasur kurr ndonje history , i pa prekt u kon , po sdi qka o ka bohet me kto kompani
   
 6. El Professor

  El Professor Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kam pasur problemin e njejte...e kam ende. Blogu im eshte "kunder rregullave te Community Standard" dhe nuk me lejon te bej share ndonje post nga blogu im (qoft edhe me bit.ly) apo ta vendos linkun ne chat, profil etj. :-/
  I kam shkruar qindra here FB mirepo ASGJE.
   

Shpërndaje faqen

Loading...