1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook audience network problem me banken

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ergialb, 3 Nëntor 2019.

 1. ergialb

  ergialb Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  pershendetje te nderuar miq desha ta provoja nje her Facebook audience network gjithcka po shkonte ne rregull por me doli nje problem me banken nuk e pranon a mos keni dhe ju dicka te till dhe a e pranon payonner them te hap payonner sepse iban te bankes time ne shqiperi nuk e pranon

  Some platforms unavailable in payment account's region me jep ,mund te me ndihmoj dikush me eksperiencat e tij ju lutem ?
   
 2. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  po un i marr me payoneer pa problem
   
  ergialb pëlqen postimin.
 3. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  mundesh me kontaktu me fb support dhe ta vendosin automatikisht mirpo qendron nje problem tjeter BQK nuk pranon para nga facebook keshtu qe te mbeten paret ne facebook.
  Vendos payoneer sikurse qe e ceku antari me lart gjithashtu dhe vet e perdori payoneer per instant kalo mir
   
  ergialb pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...