1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Facebook audience network me payonner ,pyetje

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ergialb, 12 Dhjetor 2019.

 1. ergialb

  ergialb Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Te nderuar antare te forumit ,kisha nje pyetje ne lidhje me facebook audience network me payonner,
  kur e lidhi payonner me fb ,me qene se nuk e pranon bankat shqiptare, me emra e te dhena fallso duhet te regjistrohem ,me emer amerikan ?
  dhe a ben ndenje shkelje nga fb me rrezik si psh ban ?
  https://prnt.sc/q9w1os - foto
   
 2. Igli F.

  Igli F. Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Lidhe direkt me banke dhe perdor te dhenat e bankes nga payoneer. Mos e lidh nga dashboard i facebook me payoneer. Me mire shtoji te dhenat me ndonje banke nga Europa sepse nga USA mos te kerkojne deklarime taksash. Une kshu e kam bere dhe sbesoj te kete rrezik. Mbasi e lidh thjesth nderron banken dhe vendos ate qe ke ne Shqiperi
   
 3. ergialb

  ergialb Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Prsh i nderuar ,Nuk ka problem neser perdor emra fallso ,pra ato te dhenat
   
 4. Igli F.

  Igli F. Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Emrin perdore te sakte, thjesht vendodhjen beje ne ndonje qytet Europian, ku te nxjerr banken Payoneer
   
  ergialb pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...