1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Facebook audience network me payonner ,pyetje

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ergialb, 12 Dhjetor 2019.

1. ergialb

ergialb Anëtar

Postimet:
    4
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Te nderuar antare te forumit ,kisha nje pyetje ne lidhje me facebook audience network me payonner,
    kur e lidhi payonner me fb ,me qene se nuk e pranon bankat shqiptare, me emra e te dhena fallso duhet te regjistrohem ,me emer amerikan ?
    dhe a ben ndenje shkelje nga fb me rrezik si psh ban ?
    https://prnt.sc/q9w1os - foto

2. Igli F.

Igli F. Anëtar

Postimet:
    9
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    18
    Lidhe direkt me banke dhe perdor te dhenat e bankes nga payoneer. Mos e lidh nga dashboard i facebook me payoneer. Me mire shtoji te dhenat me ndonje banke nga Europa sepse nga USA mos te kerkojne deklarime taksash. Une kshu e kam bere dhe sbesoj te kete rrezik. Mbasi e lidh thjesth nderron banken dhe vendos ate qe ke ne Shqiperi

3. ergialb

ergialb Anëtar

Postimet:
    4
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Prsh i nderuar ,Nuk ka problem neser perdor emra fallso ,pra ato te dhenat

4. Igli F.

Igli F. Anëtar

Postimet:
    9
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    18
    Emrin perdore te sakte, thjesht vendodhjen beje ne ndonje qytet Europian, ku te nxjerr banken Payoneer

ergialb pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...