1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook app

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Slumerican, 23 Dhjetor 2016.

 1. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje te gjithve shpresoj se po kaloni nje dite te mire, kto ditet e fundit aplikacioni i facebook po bohet crash "facebook has stopped" shume shpesh nuk po e di ku munet me kon problemi kom provu me bo reset cache edhe data po nuk po ka efekt , e kom versionin e fundit edhe kom provu me reinstall po prap njejt, a ka dikush naj ide pse po ndodh kaq shpesh? (Android 5.1.1)


  Faleminderit paraprakisht.
   

Shpërndaje faqen

Loading...