1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Facebook ADS (Audience Network)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga OrhanFetahu, 31 Korrik 2016.

 1. jam un

  jam un Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  po me duket mua apo cpm esht pak e ulet kete muaj ??? pres pergj nga ata qe punojn dhe me % me te madhe te fansave usa
   
 2. jam un

  jam un Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Audience Network Mobile Web Beta Update
  attention
  Hello,

  Thank you for taking part in testing the Audience Network mobile web beta. Based on the results, we've decided to shift the focus of the beta in 2017 to a limited set of large media companies that have provided significant value to our advertisers. As a result, we will not be able to support you going forward. Your Audience Network mobile web account will be disabled as of January 17th.

  This decision is limited to the Audience Network for mobile web and does not have any impact on your ability to monetize your mobile app with Audience Network, publish or monetize content in Instant Articles, or promote that content on Facebook.

  Thanks again for taking part in our beta testing. If you need assistance in off boarding from this service, please feel free to contact us via the 'Need Help' button on your Audience Network dashboard.

  Regards,

  Audience Network Team


  E KUPTON NJERI KU DO ME DALE KY ME KTE ??
   
 3. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  A vetem me mobil vlen kjo me pune me Facebook apo mundet nga Laptopi ?
   
 4. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48

  thone se do ta len vetem per gazeta e medha..mua ende sma kan hequr
   
 5. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  A punoni ende me audience? Nese po, a keni patur probleme dje edhe sot? si psh impresionset jane shume pak ne lidhje me view
   
 6. surfer

  surfer Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A ka ndokush ndonje ide se si te krijom kompani ne audience network ne qe jemi nga Maqedonia ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...